Asus Notebook Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asus Aşkı

Asus Aşkı Empty Asus Aşkı

Mesaj tarafından Fearless1905 Bir Cuma Şub. 12, 2010 2:28 am

Bu tayvanlılar işi biliyor. Zaten elektronikte üstün markalar (Asus, Toshiba, Sony, vs.) hep uzakdoğu. Valla adamlara helal olsun. Bu laptopdan önce topladığım bilgisayarda ekran kartım ve anakartım da Asus. 2 yıl oldu toplayalı. Makina hala canavar. Hala yeni oyunlarda full kapsite. Bu arada benim laptopdan da bayaa iyi. Yaş olarak genç laptop ama ne de olsa laptop bom bom bom
Anlayacağınız bu aşk 2 yıl önce başladı ve bu laptopla daha da pekişti. Sonuç olarak sağlam mal yapsınlar canımı yesinler diyorum... cheers cheers cheers

Fearless1905
Admin
Admin

Asus Aşkı Empty Geri: Asus Aşkı

Mesaj tarafından mma07 Bir Ptsi Şub. 15, 2010 11:24 am

bende 1 yıl oldu asus la tanışalı pek bilgim yoktur öyle pc hakkında ve bundan dolayı sürekli başınızı ağrıtacam haberiniz olsun ilk laptopum da asus n50vn 226dv idi onu sattım bir arkadaşıma özellik olarak aslında işlemci dışında çok önemli bir fark yok n50vn ile n51vn arasında

mma07

Asus Aşkı Empty Geri: Asus Aşkı

Mesaj tarafından bianca Bir Ptsi Şub. 22, 2010 1:20 pm

İlk Asusumu 2006 yılında aldım, ilk notebookumdu. A6jc, süperdi bence. Hala ablam kullanıyor, çok sağlam bir kasası var. A6 dan sonra 2007'de kısa süre F serisinden bir tane aldım ama ekran ve dvd yazıcısının sorunu vardı, serviste değişime girdi ve aldığım sıfır makineyi sattım. O kadar soğumuşumki makinadan adını hatırlamıyorum şimdi Smile Sonra f3sv aldım, memnundum taaki sol arka menteşe kırılana kadar. Garanti dolmasına 2 ay kala servise götürdüm, 30 iş gününde kasa gelmedi ve bana rapor verdiler. 2 sene önce ödediğim paranın tümünü geri alınca N61Vn aldım, çok memnunum. Asus da servis biraz sıkıntılı ama genelde memnunum. 4 senede 4 Asus'um oldu, en kalitelisi bence ilki A6Jc idi, ne de olsa ilk göz ağrısı Smile

bianca