Asus Notebook Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asus N61VG P7450 Lcd Backlight

Asus N61VG P7450 Lcd Backlight Empty Asus N61VG P7450 Lcd Backlight

Mesaj tarafından victoremo Bir Ptsi Mart 08, 2010 12:37 am

Alalı daha 2 ay olmadı ve hiç bir su, darbe vb. durumlara maruz kalmamasına rağmen ekranın ışıkları gitti. Görüntü var. Çok dikkatli bakıldığında zor da olsa seçilebiliyor. Ekran kartını çok beğenmesem de aletten gayet memnundum. İnterneti gezdim baktım bu makine de bu sorunla karşılaşan göremedim. Sanırım benim şansıma.

İşim gücüm sürekli bilgisayarla oduğu için asus beni şu an inanılmaz mağdur etti. Bırakın suyu darbeyi, buhardaki su taneciklerini bile pc nin yakınlarından bile geçirtmedim Smile Aladım ki sakınan göze çöp batar. (Bir dahakine çok mu hoyrat davransam acaba? Razz) Tek isteğim, okuldan devamsızlık yapıp Ankara'ya kadar geldikten sonra, makineyi servise gösterip sorunun çok çabuk çözülmesi. Aksi takdirde bir adet "AntiAsus" kullanıcısı olmak istemiyoum Sad

victoremo

Asus N61VG P7450 Lcd Backlight Empty Geri: Asus N61VG P7450 Lcd Backlight

Mesaj tarafından *XhsyPhoiDeus* Bir Ptsi Mart 08, 2010 6:46 pm

sanırım servise göndermekten başka çareniz yok.. gönderin bakalım sonuçları yazarsınız... inşallah lehinize sonuçlanır..
*XhsyPhoiDeus*
*XhsyPhoiDeus*
Admin
Admin

Mesaj tarafından Fearless1905 Bir Ptsi Mart 08, 2010 6:47 pm

Durum böyleyken aleyhde sonuç almak abes olur herhalde...

Fearless1905
Admin
Admin

Mesaj tarafından *XhsyPhoiDeus* Bir Ptsi Mart 08, 2010 7:08 pm

evet ürün hatası çıkacağı kesin fakat muhattap bulamama servis sıkıntıları gibi nedenler de sonucu aleyhe çevirebilir..
*XhsyPhoiDeus*
*XhsyPhoiDeus*
Admin
Admin

Mesaj tarafından victoremo Bir Perş. Nis. 08, 2010 7:57 pm

21. iş gününde laptop u aldım. Kağıtta LCD değişti yazıyordu. Hizmette bir sorun yaşamadım ama malesef çok önemli bir projem yattı, girmeyi planladığım bir yarışma yalan oldu. Bilgisayarı workstation olarak kullandığım için bütün çalışmalarım durdu. Ama hala pişman değilim ASUS aldığım için. Benim şanssızlığım diyelim artık. İnşallah bir daha sorun yaşamam.

Saygılar...

victoremo

Mesaj tarafından Fearless1905 Bir Perş. Tem. 15, 2010 11:58 pm

victoremo demiş ki:21. iş gününde laptop u aldım. Kağıtta LCD değişti yazıyordu. Hizmette bir sorun yaşamadım ama malesef çok önemli bir projem yattı, girmeyi planladığım bir yarışma yalan oldu. Bilgisayarı workstation olarak kullandığım için bütün çalışmalarım durdu. Ama hala pişman değilim ASUS aldığım için. Benim şanssızlığım diyelim artık. İnşallah bir daha sorun yaşamam.

Saygılar...
Geçmiş olsun üzüldüm bu duruma. Umarım bi daha böyle sorunlar çıkmaz...

Fearless1905
Admin
Admin