Asus Notebook Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

driver sorunu

driver sorunu Empty driver sorunu

Mesaj tarafından ferhatyaman Bir Salı Haz. 08, 2010 12:11 pm

merhaba bundan 5 ay kadar once asus n61vn bd modelini aldım.. fakat recovey dvd lerini olusturmadım .. gecenlere format atmak zorunda kaldım. windows 7 yi sorunsuz yukledim. fakat ekran kartı dahil. bircok surucuyu yukleyemedim.. bu recovery dvd sine netten ulasabilir miyim.. ya da bu suruculeri yuklemenin baska bir yolu varmıdır? şimdiden tesekkurler

ferhatyaman

driver sorunu Empty Geri: driver sorunu

Mesaj tarafından Fearless1905 Bir Ptsi Haz. 28, 2010 11:09 pm

ferhatyaman demiş ki:merhaba bundan 5 ay kadar once asus n61vn bd modelini aldım.. fakat recovey dvd lerini olusturmadım .. gecenlere format atmak zorunda kaldım. windows 7 yi sorunsuz yukledim. fakat ekran kartı dahil. bircok surucuyu yukleyemedim.. bu recovery dvd sine netten ulasabilir miyim.. ya da bu suruculeri yuklemenin baska bir yolu varmıdır? şimdiden tesekkurler
Driver CD si ile kurman gerekiyordu onu. Eğer mavi cd ile kurulum yaptıysa kurulumun bir adımında da o driver cd sini isteyecektir. Eğer başka bir cd den kurulum yaptıysan ayrıca driver cd sinden kurulum yapacaksın. Şimdiden kolay gelsin...

Fearless1905
Admin
Admin