Asus Notebook Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yavaşlık

2 posters

yavaşlık Empty yavaşlık

Mesaj tarafından barut C.tesi Mart 27, 2010 11:40 am

Arkadaşlar benim bilgisayarım açılışta çok yavaş kalıyor bunu tesadüfen anladım 1 dk 40 sn den önce kesinlikle açılmıyor.

İlk önce yüklediğim şeyler yüzünden böyle bişi oldu diye düşünüyordum recovery yaptım, sözde ilk günkü ayarlarına getirdim hiç bi değişiklik olmadı, bundan önce bi çok pgrogramı kapattım gene olmadı, sadece sistemin çalışması için gereken programları çalıştırdım gene bi değişiklik olmadı bunun yolu servismidir yoksa bilindik bir başka çözümü varmıdır, bu özelliklerdeki bi makinanın bu kadar geç açılması kanıma dokunuyor, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

barut

yavaşlık Empty Geri: yavaşlık

Mesaj tarafından *XhsyPhoiDeus* Ptsi Mart 29, 2010 3:14 pm

servislik değil. ama o kadar şey yaptıktan sonra gene yavaş açılması şaşırtıcı. hdd'de sorun mu var acaba? donanımhabere taşıyın isterseniz. format attınız gene de yavaş mı? başlangıçtaki tüm programları engelleyin. fast boot ile tüm ögelerin gecikmelerini açık yapın sonucu yazarsınız..
*XhsyPhoiDeus*
*XhsyPhoiDeus*
Admin
Admin

yavaşlık Empty Geri: yavaşlık

Mesaj tarafından barut Ptsi Mart 29, 2010 8:28 pm

herşeyi denedim, yetkili servise mail attım, yapmış olduğunuz uygulamalardan sonra tatmin edici bir değişiklik alamadığınızdan otürü dumu teknisyenlerimize bırakmanızı ürününüzü servisimize igöndermenizi tavsiye edebiliriz gibi süslü püslü bir yazı geldi, bide banada hard diskten gibi geliyordu ama harddiskten olsa çalışırkende hissedebiliridim, ama makina açılışı geçtikten sonra eskisi gibi canavarlığına devam ediyor bana işletim sistemiyle ilkgili gibi geliyor... diyeceksin recovery yaaptın diye düzelmedi vallaha analayamadım Very Happy

Yardımlarınız için teşekkür ederim servisten gelince servis raporunu paylaşırım diğer arkadaşlar en azından böyle bir sıkıntı yaşarlarsa çözüm yolu bulmaları konusunda birazcıkda olsa yol gösterici olur..

İlginizden otürü tekrar teşekkürler...

barut