Asus Notebook Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoparlörlerden Gelen Sesler

4 posters

Hoparlörlerden Gelen Sesler Empty Hoparlörlerden Gelen Sesler

Mesaj tarafından Fearless1905 Cuma Şub. 12, 2010 12:37 am

Bu seslerin kaynağı bilinmemektedir ve herkeste oluşmamaktadır. Mesela bende yok. Herkes bir şekilde uğraşıyor ama kesin bir çözümü yok. Arkadaşın biri SRS Premium Sound u kapatarak çözmüştü. Ses efektleri felan karıştıracaksınız artık. Tam çözümü olunca eklenecektir. Sizin de varsa kendi çözümünüzi ekleyebilirsiniz.

En son Fearless1905 tarafından C.tesi Şub. 13, 2010 11:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fearless1905
Admin
Admin

Hoparlörlerden Gelen Sesler Empty Geri: Hoparlörlerden Gelen Sesler

Mesaj tarafından *XhsyPhoiDeus* Cuma Şub. 12, 2010 12:41 am

Bende de bir sorun görünmüyor. Fakat bu sorun, pc'yi alacakların kulağına ilk gelen problemlerden. Ses cızırtıları şeklinde.. Her modelde çıkmayabiliyor. Donanımsal değil yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyoruz.

Herkes kendindeki ses performasnı hakkında bilgi verirse seviniriz. Sorun var mıydı varsa çözüm için neler yapıldı..??
*XhsyPhoiDeus*
*XhsyPhoiDeus*
Admin
Admin

Mesaj tarafından klarnetk C.tesi Şub. 13, 2010 3:10 am

Arkadaşlar sanırım şu cızırtı olayını çözdüm pek emin değilim ama denemelerim sonucunda şimdilik bir sorun yok gibi bu cızırtı problemini yaşayan arkadaşlar da bir denesinler ve sonucu yazsınlar lütfen. Şans eseri intden film izlerken ekranı tam ekrandan küçük ekrana getirdiğimde cızırtıların yok oluğunu farkettim tam ekrana aldığım zman başlıyordu cızırtılar aklıma Adobe flash playerla alakalı olabileceği düşüncesi geldi ve adobe sitesine girip adobe DLM 1.6.2.60 versiyonu yani son versiyon sanırım adobe flash 10 die geciyor onu installedim son sürüm olanı ve tekrar aynı filmi actım cızırtı yok oldu başka filmlerdede aynı peki diyceksiniz şimdi ne alakası var ozman media playerda müzik dinlerkende oluyo onu da denedim anlamadığım bir şekilde cızırtı falan yok!! bakalım ilerleyen zmanlarda tekrar edicekmi arkadaşlar bir deneyin bakalım .. herkese saygılar..

klarnetk

Mesaj tarafından secret_fiction Ptsi Mart 22, 2010 7:26 am

Arkadaşlar bu ses problemine çare bulanınız varsa lütfen bir yardım etsin şarkı dinlerken çıtır çıtır sesler patlıo gerçekten çok rahatsız edici bir durum en son ses driverını yükledim ona rağmen hala yapmaya dewam ediyor, bir çözüm bulan arkadaşımız varsa en yakın zamanda bizimle paylaşırsa çok memnun olurum.. herkese teşekkürler..

secret_fiction

Mesaj tarafından *XhsyPhoiDeus* Ptsi Mart 22, 2010 7:46 pm

şimdilik bi çözüm yok.. olduğunda paylaşırız...
*XhsyPhoiDeus*
*XhsyPhoiDeus*
Admin
Admin

- Similar topics